Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych dla PSP w Podgórze w roku szkolnym 2021/2022:
15.10.2021 r.
12.11.2021 r.
07.01.2022 r.
02.05.2022 r.
24 - 26.05.2022 r. (egzamin ósmoklasisty)
17.06.2022 r.

 

 

Liczba odwiedzin:

Darmowy licznik odwiedzin

 

KONTAKT
Podgóra
26-634 Gózd
tel/fax: 48 320-20-18
podgora@op.pl

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELI

PUBLICZNEJ SZKOŁY PODTAWOWEJ

IM. MARII KONOPNICKIEJ W PODGÓRZE

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp.

Rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Termin

 

1.

 Zajęcia wyrównawcze 

z matematyki

klasa VII

Roberta Siczek

Środa

14.20 - 15.05

2.

Zajęcia wyrównawcze                z języka polskiego klasa VII

Justyna Pyrgiel

Piatek

13.30 - 14.15

3.

  Zajęcia wyrównawcze                 z matematyki

klasa VIII

Roberta Siczek

Środa

13.30 – 14.15

4.

Zajęcia wspomagające

Język polski

klasa IV (5 tyg.)  

do 11.10.2021 r.

 

           Justyna Pyrgiel

 

Poniedziałek

12.40 – 13.25

5.

 Zajęcia wspomagające

Matematyka

klasa IV (5 tyg.)

do 21.10.2021 r.

 

Roberta Siczek

 

Czwartek

13.30 – 14.15

6.

 Zajęcia wspomagające

Język angielski

klasa IV (5 tyg.)

do 22.10.2021 r.

 

Dominika Sałbut

 

Piatek

13.30 – 14.15

7.

 Zajęcia wspomagające

Język polski  

klasa V (5 tyg.) 

do 11.10.2021 r.

              

          Justyna Pyrgiel

 

Poniedziałek

13.30 - 14.15

8.

 Zajęcia wspomagające

Język angielski

klasa V (5 tyg.)

do 12.10.2021 r.

 

Dominika Sałbut

 

Wtorek

13.30 - 14.15

9.

 Zajęcia wspomagające

Matematyka

klasa V (5 tyg.)

od 19.10.2021 r.

do 16.11.2021 r.

 

Roberta Siczek

 

Wtorek

13.30 - 14.15

10.

 Zajęcia wspomagające

Matematyka

klasa VII (5 tyg.)

do 21.10.2021 r.

 

Roberta Siczek

 

Czwartek

14.20 - 15.05

11.

 Zajęcia wspomagające

Język angielski

klasa VII (5 tyg.)

od 28.10.2021 r.

do 02.12.2021 r.

 

Dominika Sałbut

 

Czwartek

14.20 - 15.05

12.

 Zajęcia wspomagające

Język polski

klasa VII (3 tyg.)

od 09.12.2021 r.

do 23.12.2021 r.

 

Justyna Pyrgiel

 

Czwartek

14.20 - 15.05

13.

Zajęcia wspomagające

Język polski

klasa VII (2 tyg.)

od 17.09.2021 r.

do 24.09. 2021 r.

 

Justyna Pyrgiel

 

Piątek

14.20 - 15.05

14.

Zajęcia wspomagające

Język angielski

klasa VIII (5 tyg.)

do 12.10.2021 r.

 

Dominika Sałbut

 

Wtorek

14.20 - 15.05

15.

Zajęcia wspomagające

Matematyka

klasa VIII (5 tyg.)

od 19.10.2021 r.

do 16.11.2021 r.

 

 

Roberta Siczek

 

Wtorek

14.20 - 15.05

16.

Zajęcia wspomagające

Język polski

klasa VIII (5 tyg.)

do 21.10.2021 r.

 

Katarzyna Lipiec

 

Czwartek

14.20 - 15.05

  17.

 

 

       Zajęcia logopedyczne

oddział 3 - 4 latków

 

oddział 5 -  6 latków

 

klasa I

 

klasa II

 

klasa III

           Joanna Niezgoda

           

          Piątek

       12.30 - 13.15

          Piątek

      12.30 - 13.15

        Poniedziałek

      12.40 - 13.25

           Środa

       12.40 - 13.25

           Środa

       12.40 - 13.25

   18.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  19.

 

 

 Gimnastyka korekcyjna

 

oddział 5 - 6 latków

 

klasa I

 

Klasa II

 

 

SKS

klasa VII

 

 

 


Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

klasa VIII

 

klasa V

 

klasa VII

klasa II

klasa VII

          Krzysztof Leśniewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


            Kamila Marchewka

 

     

      Poniedziałek

      13.30 - 14.15

      Poniedziałek

      13.30 - 14.15

      Poniedziałek

      13.30 - 14.15

 

 

     Poniedzialek

      14.20 - 15.05

     Czwartek

      14.20 - 15.05


 

         Środa

     14.20-15.15

        Czwartek

     13.30-14.15

         Piątek

      08.50-09.35

      11.35-12.20

      14.20- 15.15

     

 

 

 

Godło Herb Gminy








Edukacja globalna.
Liderzy edukacji na rzecz rozwoju